Galatasaray 5 Yıldızıyla Sözleşme Yeniledi

Galatasaray yönetimi, bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta düzenlediği imza töreninde Fernando Muslera, Kaan Ayhan, Lucas Torreira, Abdülkerim Bardakcı ve Barış Alper Yılmaz ile sözleşme yeniledi.

Sarı-kırmızılıar 5 futbolcu için İmza Töreni düzenliyor.

Kulüp başkanı Dursun Özbek, sözleşme yeniledikleri futbolcular ilgili açıklamalarda bulundu. Özbek, yıldız isimler için şu sözleri söyledi;

“Muslera, sadece sahada gösterdiği performansla değil, efendiliğiyle de tüm spor severlerin gönlünde taht kurmuştur. Takımımızın en önemli liderlerinden biridir. Nando’yu bir yabancı futbolcu değil, bizden biri olarak görüyorum. Yeni sözleşme konusunda çok kısa konuştuk. Hiç ikiletmedi. Sen ne diyorsan öyledir başkanım dedi.”

“Abdülkerim’den biz şüphe etmedik. Önünde uzun ve başarılarla dolu bir kariyer olduğuna eminim. Galatasaray’ı ve bizleri gururlandırıyorsun.”

“Lucas Torreira takımızın enerji küpü, orta sahamızın dinamosu. Transfer olduğu günden bu yana kalitesini ortaya koydu. Terinin son damlasına kadar mücadele ettiğinden sonuna kadar eminiz. Seni çok seviyoruz.”

“Kaan kardeşim her zaman göreve hazırdı. İhtiyaç olduğunda her pozisoynda kalitesini gösterdi. Kısa sürede bize sani yıllardır bu takımın formasını giyiyormuş gibi hissettirdiğin için teşekkür ediyorum.”

“Barış, Türk futbolunun son dönemdeki en büyük başarı hikayelerinden birini yazdı. Sokaktaki çocuklar gol atınca Barış Alper diye bağırmaya başladı. Bu mücadele gücünden ve azminden hiçbir şey kaybetmemeni istiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x